Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data przylotu
Pasażerowie (maksimum 9 osób)

Kontakt - Infolinia

61 626 20 15

Tanie loty Gdańsk (GDN) - Paryż (BVA) od 109,00 PLN
Wylot z:
Gdańsk, Polska PL
Przylot do:
Paryż, Francja FR

Lotnisko wylotu:

Gdańsk - Rebiechowo (GDN)

Lotnisko przylotu:

Paryż - Beauvais-Tille (BVA)

Data Wylotu - Przylotu

Bezpośrednie tanie loty Gdańsk – Paryż (BVA). Z gdańskiego lotniska bezpośrednie loty do Paryża oferują tanie linie lotnicze Wizzair. Dzięki nim z Gdańska dotrzemy na lotnisko Paryż-Beauvais. Jest to międzynarodowy port lotniczy położony w odległości około 75 km od centrum Paryża. Dojazd z lotniska do centrum miasta zapewniają m.in autobusy, których rozkład dopasowany jest do lotów samolotów. Loty do Paryża cieszą się dużym zainteresowaniem, dlatego tanie linie Wizzair starają się wprowadzać konkurencyjne ceny i zapewnić jak najwyższy komfort podróży dla swych pasażerów. Loty na trasie Gdańsk - Paryż - Gdańsk w okresie letnim 2017 odbywają się dwa razy w tygodniu w poniedziałki oraz piątki. Wylot z Gdańska o godz 10:35, lądowanie w Paryżu o 12:45. Loty powrotne z Paryża do Gdańska także 2 razy w tygodniu (poniedziałek, piątek) o godz 13:15-15:25. Zarezerwuj promocyjne loty do Paryża online lub pod numerami infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Oferty lotów z Gdańska(GDN) do Paryża(PAR)
Wylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
W6 1631
W6
2017-07-17 11:35 Gdańsk (GDN)
2017-07-17 13:45 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka
2017-07-24 09:55 Paryż (BVA)
2017-07-24 17:05 Gdańsk (GDN)
1
4U 7403
2017-07-24 09:55 Paryż (CDG)
2017-07-24 11:20 Hamburg (HAM)
4U
2
W6 1676
2017-07-24 14:50 Hamburg (HAM)
2017-07-24 16:05 Gdańsk (GDN)
W6
Oferta
Cena: 564 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 15m / 1 przesiadka
2017-07-17 21:20 Gdańsk (GDN)
2017-07-18 10:35 Paryż (BVA)
1
LO 3501
2017-07-17 21:20 Gdańsk (GDN)
2017-07-17 22:40 Kraków (KRK)
LO
2
FR 3699
2017-07-18 08:20 Kraków (KRK)
2017-07-18 10:35 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka
2017-07-24 09:55 Paryż (BVA)
2017-07-24 17:05 Gdańsk (GDN)
1
4U 7403
2017-07-24 09:55 Paryż (CDG)
2017-07-24 11:20 Hamburg (HAM)
4U
2
W6 1676
2017-07-24 14:50 Hamburg (HAM)
2017-07-24 16:05 Gdańsk (GDN)
W6
Oferta
Cena: 633 PLN
Wylot
Czas podróży: 11h 20m / 1 przesiadka
2017-07-17 23:15 Gdańsk (GDN)
2017-07-18 10:35 Paryż (BVA)
1
FR 238
2017-07-17 23:15 Gdańsk (GDN)
2017-07-18 00:25 Kraków (KRK)
FR
2
FR 3699
2017-07-18 08:20 Kraków (KRK)
2017-07-18 10:35 Paryż (BVA)
FR
Przylot
Czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka
2017-07-24 09:55 Paryż (BVA)
2017-07-24 17:05 Gdańsk (GDN)
1
4U 7403
2017-07-24 09:55 Paryż (CDG)
2017-07-24 11:20 Hamburg (HAM)
4U
2
W6 1676
2017-07-24 14:50 Hamburg (HAM)
2017-07-24 16:05 Gdańsk (GDN)
W6
Oferta
Cena: 661 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
W6 1631
W6
2017-07-17 11:35 Gdańsk (GDN)
2017-07-17 13:45 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
W6 1632
W6
2017-07-24 14:15 Paryż (BVA)
2017-07-24 17:25 Gdańsk (GDN)
Oferta
Cena: 715 PLN
Wylot
Czas podróży: 13h 55m / 1 przesiadka
2017-07-17 20:35 Gdańsk (GDN)
2017-07-18 10:30 Paryż (CDG)
1
W6 1615
2017-07-17 20:35 Gdańsk (GDN)
2017-07-17 21:50 Sheffield (DSA)
W6
2
BE 4401
2017-07-18 07:55 Sheffield (DSA)
2017-07-18 10:30 Paryż (CDG)
BE
Przylot
Czas podróży: 6h 10m / 1 przesiadka
2017-07-24 09:55 Paryż (CDG)
2017-07-24 17:05 Gdańsk (GDN)
1
4U 7403
2017-07-24 09:55 Paryż (CDG)
2017-07-24 11:20 Hamburg (HAM)
4U
2
W6 1676
2017-07-24 14:50 Hamburg (HAM)
2017-07-24 16:05 Gdańsk (GDN)
W6
Oferta
Cena: 749 PLN
Tanie bilety lotnicze do Paryża
Lot Data Promocji Linia Lotnicza Cena
Loty Poznań - Paryż   od 2017-05-22 do 2017-10-31     109.00
Loty Katowice - Paryż   od 2017-05-24 do 2017-10-31     99.00
Loty Kraków - Paryż   od 2017-05-20 do 2017-09-30     139.00
Loty Warszawa - Paryż   od 2017-05-18 do 2017-09-25     79.00
Loty Wrocław - Paryż   od 2017-05-20 do 2017-09-30     99.00
www.gdanskparyz.pl Gdańsk Paryż - Współpraca: Tanie Bilety Lotnicze - dostarcza serwis Infoloty.pl